لپ تاپ استوک چیست

لپ تاپ یا استوک ، گروهی از لپ تاپ ها هستند که در انبار ها باقی مانده اند. البته این تعریف از لپ تاپ های دست دوم در همه جای دنیا تعریف درستی نیست. به طور کلی در بازار های داخلی کشور ما لپ تاپ هایی استوک و یا دست دوم نام می گیرند که، توسط شخص دیگری خریداری و مدتی استفاده شده اند و در حال حاضر مجددا برای فروش قرار گرفته اند. که البته این تعریف با وجود اینکه در سطح گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته درست نیست. اغلب فروشندگان برای عدم پرداخت مالیات مجدد و نیز افزایش درآمد و پول نقد برای تهیه کالاهای جدید، لپ تاپ های وجود در انبار خود را در حراج با قیمت پایین تری به فروش می رسانند. این لپ تاپ ها همان لپ تاپ دست دوم و یا استوک هستند. یکی از معایبی که برای لپ تاپ های استوک مورد توجه قرار می گیرد گذشتن مدت زمان های طولانی از زمان عرضه ی لپ تاپ ها می باشد.

لپتاپ دست دوم
لپ تاپ استوک چیست؟
تعریف دیگری نیز از لپ تاپ استوک وجود دارد که این تعریف در واقع به سبب سیاست ‌های مشتری ‌مدارانه برخی فروشگاه‌ ها در بازارهای جهانی ایجاد شده است. بسیاری از فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای در سطح جهان، امکان بازگرداندن کالا را در صورت عدم رضایت کاربر از محصول تا 30 روز فراهم کرده اند. به طوری که اگر شما پس از خرید یک محصول و دریافت آن به هر دلیل از دستگاه راضی نبودید می توانید تا 30روز محصول را برگردانید و وجه پرداختی خود را به صورت کامل دریافت نمایید. کالاهایی که بدین صورت بازگردانده می‌ شوند دیگر در فروشگاه‌ ها جایی ندارند و با برچسب استوک به فروش می‌ رسند. این محصولات بعد از رسیدن به فروشگاه مجددا به انبار فرستاده شده و پس از دریافت یکی از درجه‌بندی‌های A,B,C و D به فروش می‌رسند.

در بازارهای بین‌المللی یک لپ تاپ استوک، لپ تاپی است که:
فصل فروش لپ تاپ گذشته و این محصول نسبتاً قدیمی شده است. برای مثال لپ تاپی که مدت دو یا سه سال از زمان عرضه اولیه آن گذشته باشد در گروه لپ تاپ های استوک قرار می گیرد.
بسته‌بندی لپ تاپ استوک باز نشده است، دستگاه مورد استفاده قرار نگرفته و کاملا نو است. فقط در انبار باقی مانده است.
قیمت لپ تاپ دست دوم و یا همان استوک معمولاً نصف قیمتی است که در زمان عرضه اولیه و ورود به بازار داشته است.
مزایا و معایب لپ تاپ دست دوم
قیمت پایین لپ تاپ دست دوم یکی از مزایایی است که در مقایسه با لپ تاپ های نو مورد توجه قرار می گیرد. ایرادی که بر این دستگاه‌ ها از سوی برخی کاربران وارد شده است ضخامت بالای آنها است. (لپ تاپ های استوک معمولا ظریف نیستند که البته نمی‌توان آنرا ایراد به حساب آورد زیرا این ویژگی به دلیل کیفیت بالای ساخت قطعات در این دستگاه‌ها، وجود مادربردهای ۸ لایه و مقاومت بالای آن ‌ها در استفاده‌ های سنگین، طولانی مدت و طول عمر بالاست). درجه بندی برای یک لپ تاپ استوک عبارت است از:

لپ تاپ دست دوم با درجهA: ظاهر بسیار تمیز ، بدون خط و خش بودن لپ تاپ، بدون کارکرد یا کم‌ کارکرد.
درجه B : دارای خط و خش، ترک جزیی و کوچک، سالم و اصلی
ویژگی‌های لپ تاپ استوک
صفحه نمایش لپ تاپ استوک به دلیل اینکه کاربر آن ها غالبا افرادی هستند که در مراکز صنعتی و کارخانه ها فعالیت می کنند معمولا مات و دارای رزولوشن بالا می باشد تا موارد استاندارد کار در کارخانه‌ ها در این دستگاه‌ها رعایت شده باشد. یکی از استاندارد های تعریف شده برای لپ تاپ های مورد استفاده در کارخانه ها عدم رفلکس نور در صفحه نمایش می باشد. ویژگی دیگر این محصول استفاده از Pointstick به جای موس است. با توجه به میزان آلودگی بالای کارخانه‌ها و احتمال بالای کثیفی دستان کاربران از طراحی موس به صورت جداگانه در این دستگاه ها صرف نظر شده است و Pointstick جایگزین موس گشته است. نکته دیگر در باب لپ تاپ دست دوم این است که این لپ تاپ اکثرا برای کارهای بسیار طولانی مدت در صنعت و روشن بودن مداوم ساخته شده است. به همین دلیل دارای سیستم خنک کنندگی بسیار قوی می باشد. برخی از لپ تاپ های استوک از امکان استفاده باتری دوم نیز برخوردارند که به گفته کارخانه سازنده این باتری دوم می‌ تواند تا ۱۰ ساعت مداوم بدون برق کار کند. کلیه ی این ویژگی ها به کاربر کمک می کند تا استفاده ی بهتری از دستگاه داشته باشد.

تعمیرات لپ تاپ دل
تعمیرات لپ تاپ در واحدی مجزا از سایر واحد های تعمیراتی انجام می شود متخصصان و مهندسان به دلیل آشنایی کامل با انواع لپ تاپ می توانند کلیه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ها را ارائه کنند. دسترسی به جدیدترین متد ها نیز سبب شده تا فرآیند تعمیرات در بالاترین سطح کیفی انجام شود. بهره مندی از مهارت های تعمیراتی نیز باعث شده تا تعویض قطعات انواع آسیب دیده ی لپ تاپ و جای گذاری آن ها با مدل های اورجینال در این واحد انجام شود. تمامی دستگاه ها پس از اعمال فرآیند تعمیرات برای مشتریان تست شده و در صورت عملکرد درست تحویل داده می شوند.

نمایندگی تعمیرات دل
نمایندگی تعمیرات دل کلیه ی خدمات فروش و تعمیرات انواع محصولات را ارائه می کند. انواع دستگاه های تولید شده توسط شرکت دل در نمایندگی دل به صورت اورجینال به فروش می رسند. مشتری مداری و تضمین کیفیت از اصول اولیه ی نمایندگی رسمی دل است که سبب شده تا انتخاب همیشگی مشتریان باشد. واحد تعمیرات دل نیز با بهره مندی از مدرن ترین امکانات می تواند انواع محصولات این شرکت را تعمیر و ترمیم نماید. تمامی خدمات این مجموعه تحت نظر مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود.


http://socialmediainuk.com/story5724924/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmark-template.com/story7150190/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://prbookmarkingwebsites.com/story5258181/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://mediajx.com/story8201157/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmark-dofollow.com/story7157503/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://opensocialfactory.com/story4843706/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://gorillasocialwork.com/story5982139/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://ztndz.com/story7502105/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://socialrus.com/story5344772/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://socialmediastore.net/story5823640/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://socialnetworkadsinfo.com/story5878505/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkbirth.com/story5688846/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkport.com/story5847569/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkloves.com/story5896029/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://getsocialpr.com/story5922832/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://gatherbookmarks.com/story6983756/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkstumble.com/story1314956/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkrange.com/story7744285/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkextent.com/story7866750/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkstime.com/story6885106/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarksknot.com/story7891067/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkspring.com/story1356880/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://altbookmark.com/story7882356/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkja.com/story7874226/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://letusbookmark.com/story7723791/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://trackbookmark.com/story7679816/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarkshq.com/story7732685/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://bookmarketmaven.com/story6985268/لپ-تاپ-استوک-چیست

http://nybookmark.com/story7002375/لپ-تاپ-استوک-چیست


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *